INGINER TEHNOLOG
IRUM Reghin
Reghin ,Romania
20 zile în urmă
source : wowjob

RESPONSABILITATI

  • realizează planuri tehnologice pentru fabricarea componentelor în acord cu tehnologia disponibilă;
  • consideră norme de timp pentru realizarea fiecărei operații în conformitate cu tehnologia existentă

  • colaborează cu furnizori de materiale și componente specifice, precum și cu departamentul de achiziții
  • are inițiativă și înclinație cu privire la optimizarea proceselor de fabricație și montaj
  • stăpânește tehnologia asamblării și a montajului
  • imagineză dispozitive pentru a susține producția în condițiile de calitate impuse prin proiectare
  • generare de prezentări, rapoarte și planificări de proiecte în PowerPoint, Excel și Word
  • oferirea consultanţei tehnice şi participarea la elaborarea procedurilor tehnice de execuţie pentru proiectele aflate în lucru
  • CERINTE

  • studii superioare în domeniu
  • cunoștințe tehnice excelente
  • cunoașterea programelor AutoCad, Inventor, Microsoft Office
  • cunoașterea limbii engleze la nivel mediu / avansat
  • capacitate de analiză și sinteză
  • abilități de comunicare și lucru în echipă
  • creativitate, ingeniozitate, flexibilitate în gândire
  • eficiență în organizarea activității
  • OFERTA

  • mediu de lucru plăcut și competitiv, alături de colegi tineri și dinamici
  • suport continuu pentru creșterea profesională
  • contract de muncă pe perioada nedeterminată
  • pachet salarial atractiv, inclunzând tichete de masă și transport gratuit
  • OBSERVATII

    Puteți aplica pe hr irum.ro

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite