LUCRATOR DEPOZIT
SC NFG TRADE SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

MUNCA IN DEPOZIT ESTE O MUNCA DE ECHIPA. CANDIDATUL TREBUIE SA AIBA ABILITATI SI CAPACITATE DE COMUNICARE SI COOPERARE PE SARCINI ZILNICE PRECISE.

DORINTA DE IMPLICARE IN MUNCA ECHIPEI ESTE ESENTIALA. EFICIENTA COLECTIVA DUCE LA O BUNA ADMINISTRARE A PROGRAMULUI DE LUCRU ZILNIC.

CAPACITATE DE A INVATA PRODUSELE DE PE RAIONUL LUAT IN PRIMIRE.

Descrierea jobului

PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE LUNI PANA VINERI.

PROGRAMUL ZILNIC INCEPE LA 8 : 30.

MARFA ESTE ADUSA DE LA FURNIZORI DE CAMIOANELE NOASTRE SAU ALE ACESTORA, PRELUATA PE RAMPA DE ECHIPA DIN DEPOZIT SI ASEZATA PE RAFTURILE DIDICATE.

COMENZILE CLIENTILOR VIN PE CALCULATOR DE-A LUNGUL ZILEI, SUNT PROCESATE DE ECHIPA DIN DEPOZIT SI APOI INCARCATE IN CAMIOANELE NOASTRE.

SALARIU DE BAZA + BONURI DE MASA + PRIMA DE INVENTAR + ABONAMENT TRANSPORT IN COMUN + PRIMA DE EFICIENTA A ECHIPEI

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite