Asistent relatii clienti
Artis Bio Tech
Romania
19 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • foarte bune abilitati de comunicare;
  • receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate;
  • stabilitate psihica, echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
  • personalitate placuta;
  • cunostinte bune de operare PC : Windows, Microsoft Office (in special Word, Outlook si Excel)
  • cunoscator al limbii engleze
  • capacitatea de a lucra in echipa si de a creste rezultatele unui proiect prin aport personal;
  • corectitudine si loialitate fata de firma;
  • rezistenta la efort si stres;
  • preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual
  • Descrierea jobului

  • preluarea apelurilor telefonice de la clientii companiei;
  • acordarea de asistenta si consilierea clientilor in ceea ce priveste portofoliul de produse Artis
  • prezentarea si promovarea produselor / ofertelor companiei si a evenimentelor stiintifice organizate
  • preluarea si rezolvarea corespondentei electronice (emailuri); redirectionarea catre celelalte departamente atunci cand este cazul
  • reprezentarea departamentului de Relatii Publice in cadrul evenimentelor organizate de companie
  • transmiterea informatiilor externe catre toate departamentele societatii si asigurarea fluxului de informatie intern
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite