Economist / contabil senior
Long Bridge Solpower SRL
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Contabilitate românească;
  • Utilizare programe de contabilitate;
  • Operare MS Office (Excel, Word );
  • Aptitudini de calcul, de comunicare, de planificare şi organizare a activităţilor specifice;
  • Foarte bune abilităţi de gestionare;
  • Reprezintă avantaj experienţă pe zona de servicii pentru administrare cămine;
  • Limba engleza;
  • Dorinţă de dezvoltare şi perfecţionar

    Descrierea jobului

  • crearea unei baze de date si actualizarea permanenta acesteia cu clienți care locuiesc in cămin;
  • centralizarea tuturor datelor de la punctele de lucru;
  • comunica cu serviciile administrativ / social / tehnic, administratorul cămin / campus, cărora le semnalează problemele cu care se confrunta;
  • operarea zilnică a facturilor emise, a încasărilor pe facturi şi în avans;
  • realizează rapoarte periodice privind gradul de ocupare, situaţia plăţilor;
  • trebuie sa participe la controalele abilitate (poliţie, administraţie);
  • stabilirea unor relaţii optime cu clienţii, pentru rezolvarea în timp util şi în bune condiţii a tuturor problemelor ocazionale;
  • răspunde pentru rezolvarea eficientă a problemelor apărute pe parcursul desfăşurării activităţii.
  • Long Bridge Solpower SRL 1 anunț activ

    Departament

  • Financiar / Contabilitate
  • Productie
  • Prestari servicii
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite