Infirmieri si asistenti medicali in UK, fara comision
Bluerock Healthcare Ltd.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Fiind agentia de top in sistemul medical, angajam acum Infirmieri si Asistenti medicali din Uniunea Europeana, avand un numar mare de locuri disponibile pe intreg teritoriul Angliei.

Asadar, daca ai experienta profesionala sau non-profesionala in domeniu ( sa fi avut grija de cineva in familie sau prieteni) si un nivel de Engleza conversational, vrem sa auzim de la tine!

£150 BONUS DE RELOCARE PENTRU UN TIMP LIMITAT

Pentru un timp limitat, daca aplici acum, o sa primesti de la noi un bonus de relocare de 150 de lire la primul salariu pentru a te ajuta cu accomodarea si transporul.

Descrierea jobului

  • Vei avea castiguri salariale excelente, de la £1500 pana la £2200 ingrijitor / infirmier si intre £2500 si £3000 ca asistent medical cu PIN.
  • Oferim tuturor celor care se alatura echipei Bluerock cursul nostru complet de training ce dureaza trei zile, fiind cel mai complet training oferit la ora actuala in Marea Britanie.
  • O sa primesti din parte noastra o calificare ce numesc Britanicii "Care Certificate" care iti ofera dreptul de munca in sistemul medical Britanic si aceasta certificare o sa ramana la dvs, pe viata

  • Pe durata cursului vei beneficia de cazare gratuita plus mic dejun si pranz.
  • Dupa finalizarea trainingului, vei fi pregatit sa incepi imediat noul job la una dintre numeroasele noastre case de ingrijire si centre medicale, situate pe teritoriul UK.
  • Bonus de relocare : daca doriti va alaturati Bluerock-ului in Septembrie o sa va oferim un bonus de relocare la primul salariu de 150 de lire sa va ajute la transport si acomodare.
  • Contractul de munca o sa fie cu Bluerock, pe perioada nedeterminata, cu un minim de 35 de ore pe saptamana, cu posibilitatea de a face ore suplimentare.
  • 28 de zile de Concediu platit pe an
  • Inregistrarea la o schema de pensii.
  • O uniforma si DBS-ul ( Cazierul de Anglia)
  • Oferim suport pentru cazare, cont bancar, NINO( National Inssurance Number) si suport continuu de la intreaga noastra echipa.
  • Nu ezita si aplica astazi pentru a profita de promotia noastra si sa va alaturati celei mai mari agenti in sistemul medical din UK!

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite