Mecanic / electrician pentru stivuitoare
Reis Solution
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Sa execute operatiuni de reparatie si diagnosticare pentru toate tipurile de stivuitoare : diesel / GPL, electrice

bune cunostinte de mecanica, electrica

cunostinte medii de engleza de preferat

cunostinte medii operare calculator

permis de conducere B

seriozitate, punctualitate

disponibilitate la deplasari

Responsabilitati :

se deplaseaza in locatiile clientilor pentru diagnosticare si reparatie defectiuni aparute la echipament

intocmeste rapoarte de service

  • mentine legatura si executa sarcinile atribuite de catre coordonatorul echipei;
  • se deplaseaza la punctele de lucru ale firmei

    mentine curatenia la locul de munca

    beneficii :

    contract de munca pe perioada nedeterminata

    prime de sarbatori : Paste si Craciun

    programe de cursuri de dezvoltare profesionala

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite