Agent interventie Bucuresti
Nei Divizia De Securitate
Bucuresti, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Responsabilitati :

  • Asigura interventia la obiective;
  • Interventie in caz de incidente;
  • Cunoasterea locurilor si punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;
  • Cunoasterea si respectarea consemnului general si particular, Legea 333 / 2003 cu completarile si modificarile ulterioare.
  • Cerinte

  • Detinerea certificatului de calificare sau atestatului de Agent de securitate (obligatoriu);
  • Varsta maxima 45 ani;
  • Permis categoria B;
  • Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
  • Fara antecedente penale.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite