Hostess PR
Beraria H
Romania
13 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Esti o persoana deschisa si iti doresti sa fii mereu in centrul atentiei
  • Persoana dinamica, responsabila, serioasa, rezistenta la stres
  • Ai bune abilitati de comunicare si relationare
  • Vorbesti limba engleza la nivel conversational
  • Iti plac petrecerile / concertele si nu ai rata nicio ocazie sa-ti vezi artistii preferati
  • Ai simtul umorului (necesar pentru integrarea in echipa Berariei H)
  • Descrierea jobului

  • colecteaza date de la clienti
  • preia feedback de la clienti privind serviciile / experienta lor la Beraria H
  • informeaza clientii de urmatoarele evenimente / petreceri
  • contribuie la intampinarea clientilor care intra in locatie cu scopul de a fi condusi la mese, in functie de rezervari.
  • ofera suport in organizarea de evenimente
  • ofera invitatii / vouchere clientilor selectati
  • realizeaza proiecte si campanii de PR, blogging si coordoneaza desfasurarea lor.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite