Inginer proiectant structuri
4c Project Consulting S.R.L.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare : Facultatea de Constructii, specializarea CCIA

  • Alte studii, cursuri şi specializări : AUTOCAD; ALLPLAN; SCIA; DOCLIB etc.;
  • Minim 1 an experienta in proiectare structuri civile.

    Cunoștințe :

  • Inginerie si tehnologie
  • Proiectare
  • Calcule de dimensionare
  • Limbi straine : limba engleza nivel avansat, o alta limba cunoscuta constituie un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Elaborarea documentatiilor tehnice in diverse faze de proiectare
  • Efectuarea calculelor de dimensionare, structuri din beton si metal
  • Întocmirea planurilor tehnologice de execuţie, montaj şi a graficelor de execuţie
  • Întocmirea măsurătorilor şi a cantităţilor de lucrări
  • Verificarea şi urmărirea execuţiei lucrărilor în şantier
  • Aplică