Operatori la fabrica de tesatorie in Belgia!
DK Recruitment Services s.r.o.
Romania
26 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

URGENT - Cautam operatori linie de productie la fabrica de tesatorie in Belgia!

Se ofera :

Salariu : - 1488 Eur / net / luna

Cazare oferita de angajator, se plateste chirie de 70 de euro / saptamana

Cerinte :

Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj

Cunostinte de limba Franceza nivel conversational

Descrierea jobului

Principalele responsbilitati constau in :

operarea masini de tesut

  • setarea parametrilor masinii de tesut;
  • monitorizarea si ajustarea masinii de tesut;
  • colectarea materialelor;
  • efecturarea controlului calitatii a produsului finit.

    pregatirea firelor sau fibrele urzelii pentru procesul de tesatura,

    setarea (in timpul procesului de dimensionare pe fibre si aplicarea agentilor de masurare si ceara textila pentru a evita ruperea fibrelor,

    NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!