Tehnician/electrician
GHP Intelligent Systems
Oradea, Romania
49 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Ai cunostinte tehnice, esti o persoana cu spirit de echipa, activa si dornica de a invata lucruri noi?

Alatura-te echipei noastre!

Suntem prezenti pe piata sistemelor de securitate si IT incepand cu anul 2011.

Cerinte

Orientare spre domeniul tehnic, dorinta de cunoastere, responsabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce include pachetul de beneficii?

1. Salariu fix la care se adauga bonusuri.

2. Seriozitate (salariul si primele / bonusurile le vei primi fara intarzieri de fiecare data!).

3. Atmosfera de lucru placuta.

4. Acces la diferite cursuri de specializare si certificare.

5. Posibilitatea de a evolua in cadrul firmei.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite