Analist Compensatii si Beneficii
Polipol Mobila SRL
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

CONTRACT PERIOADA DETMINATA 2 ANI 6 LUNI

  • Studii superioare de preferat economie / sociologie / psihologie
  • Cunoașterea limbilor română și maghiară (engleză sau germană prezintă avantaj)
  • Utilizare PC (avansat MS Office Excel)
  • Cunostinte SAP prezinta avantaj
  • Descrierea jobului

  • Gestionarea dosarelor personale ale angajatilor.
  • Asigura intocmirea contractelor individuale de munca, precum si arhivarea acestora.
  • Intretinerea bazei de date in SAP
  • Introducerea datelor in programul de salarizare SAP pentru noii angajati
  • Tine evidenta, verifica si calculeaza concediile de odihna ale salariatilor
  • Intocmirea de diverse rapoarte si statistici conform solicitarilor
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite