Personal fabrica BOLINTIN DEAL
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dunapack Rambox, este o companie multinationala producatoare de carton ondulat , prezenta pe piata din Romaniade peste 20 de ani.

Cu o fabrica performanta in Sfantul Gheorghe, Dunapack va deschide la inceputul anului 2019, o noua fabrica langa Bucuresti, i n Bolintin Deal .

Suntem in cautare de persoane cu sau fara experienta, interesate de un mediu de lucru din care ai numai de invatat. Este vorba despre o fabrica tehnologizata, care iti va da ocazia sa inveti sa lucrezi pe echipamente noi si performante.

Descrierea jobului

Cautam personal calificat si necalificat pentru posturi de :

  • operatori productie
  • mecanici de intretinere
  • Oferim :
  • Salariu fix
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou de sarbatori
  • Bonus de performanta
  • Spor pentru orele suplimentare
  • Transport
  • Pregatire in tara si strainatate
  • Zile libere platite pentru evenimente deosebite in familie
  • Punct de lucru nou, dotat cu echipamente moderne
  • Mediu de lucru curat, fara elemente toxice
  • Daca esti interesat, suna la : 0747 097 926 / 0729 005 272 sau trimite cv'ul tau pe adresa :

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite