Inginer CFDP Tg Mures
Adecco Resurse Umane
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai, o companie din domeniul constructiilor de drumuri, parte a unui grup austriac reprezentativ, un Inginer CFDP pentru lucrari in judetul Mures cu precadere.

Experiență în execuție și în coordonarea lucrărilor de construcții drumuri și poduri

Cunostinte tehnice dobandite in domeniul de specializare,

  • Cunostinte legislatie specifica domeniului tehnic;
  • Persoana dinamica, responsabila, apta sa faca fata termenelor limita, rezistenta la stres, comunicativa;
  • Prelucrare automata a datelor : Microsoft Word, Microsoft Excel;
  • Permins de conducere cat. B

    Se accepta si proaspeti absolventi ai profilului CFDF fara experienta practica.

    Atributii profesionale :

  • Coordonarea si executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii
  • termenelor de executie;
  • Organizarea lucrarilor pe santier;
  • Verificare planuri de executie si propuneri de solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor
  • identificate si tehnologii;
  • Studierea detaliilor de executie si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
  • Intocmire si / sau verificare atasamente, situatii de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice
  • alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Lanseaza si coordoneaza comenzile pentru materiale, astfel incat aceasta sa ajunga in santier la
  • momentul potrivit.

    Constituie avantaje urmatoarele abilitati :

  • Limba engleza sau germana la nivel conversational (scris, vorbit, citit);
  • Cunostinte privind operarea in programul AutoCAD (2D);
  • Descrierea jobului

    Coordonarea si executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii

    momentul potrivit.

  • Se ofera : Pachet salarial motivant

    Cazare daca este cazul

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite