FIRMA DE CADASTRU ANGAJEAZA PERSONAL
SC TOPODEI SRL
Romania
21 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Asolventa de facultate cu / fara experienta;
  • Sociabila;
  • Spirit de echipa;
  • Descrierea jobului

  • Activitate de birou si teren in domeniul cadastrului;
  • Program de lucru luni-vineri intre orele 8 : 00 - 16 : 00.
  • Responsabilitati :

  • Atentie la detalii si respectarea termenelor limita;
  • Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
  • Cunostinete minime de utilizare a PC-ului;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite