Ofiter Credite - Showroom Cluj
eMAG
Romania
25 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

  • Studii medii;
  • Experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
  • Cunostinte minime a pachetului Office;
  • Cunostinte minime de contabilitate primara si facturare;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Bune abilitati numerice, capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate in operare de documente si gestionare numerar.
  • Responsabilitati :

  • Abordarea clientilor prin oferirea detaliilor despre tipurile de rate existente;
  • Contribuie la atragerea de clienti noi si la retinerea celor actuali;
  • Realizarea operatiunile de rate-ecredit;
  • Intocmirea documentele necesare si transmiterea dosarele catre reprezentantul IFN.
  • Beneficii :

    Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata :

  • Pachet salarial competitiv - salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
  • Abonament medical;
  • Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
  • Discount de angajat;
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite