Merchandiser
SC ANGST RO SRL
Romania
30 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Orientare catre client si o tinuta profesionala ireprosabila;
  • Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate, lucrul in echipa.

  • Este organizat, disciplinat, spirit de initiativa, analitic;
  • Are putere de convingere, abilitati de negociere;
  • Dorinta de promovare;
  • Absolvent de studii medii.

    Descrierea jobului

    Vanzarea produselor ANGST la raft si vitrina asistata, in magazinul in care este alocat.

    Asigura, verifica si raspunde, de corecta gestionare a stocurilor si realizarea planului de vanzari lunar.

    Este responabil pentru plasarea marfurilor in spatiile destinate vanzarii conform regulilor si procedurilor Angst cu respectarea principiului FIFO.

    Asigura prezenta la raft a tuturor sortimentelor din raion.

    Verifica zilnic etichetarea corecta a articolelor din raion si expunerea lor conform regulilor si procedurilor de aranjare a marfurilor.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite