Agent Turism
FILADELFIA GROUP
Romania
21 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Daca esti o persoana :

  • Mereu cu zambetul pe buze. Zambetul este obligatoriu, nu optional : )
  • Disciplinata, amabila, serioasa, integra si tinzi catre excelenta.
  • Pasionata de turism. Trebuie sa iti placa sa descoperi destinatiile de vacanta si unitatile de cazare, cat mai in amanunt, ca sa poti face cele mai bune recomandari turistilor nostri.
  • Pasionata de munca in vanzari.
  • Fire proactiva, sociabila, dornica sa lucreze în echipa, orientata spre rezultat, genul de persoana care urmareste cu consecventa atingerea obiectivelor trasate.
  • Dornica sa te dezvolti intr-un mediu deschis si sa cresti impreuna cu noi
  • O persoana caruia ii place sa isi depaseseasca limitele si sa invete continuu
  • Capabila sa te descurci cu usurinta in sistemele de rezervari si sa oferi clientiilor solutii complete si adaptate cerintelor.
  • Absolventa de studii superioare, daca sunt in specialitate cu atat mai bine.
  • Care are experienta de cel putin 1 an in domeniu (va fi un avantaj)
  • Cunoscatore a limbii engleze la un nivel cel putin mediu.
  • Ne-ar ajuta si te-ar ajuta daca mai vorbesti inca o limba de circulatie internationala, insa nu e obligatoriu;
  • Ne-ar face o deosebita placere sa te alaturi echipei noastre!

    Descrierea jobului

    Ce vei face alaturi de noi?

  • Vei descoperi destinatii noi si vei cunoaste lumea intreaga.
  • Vei analiza nevoile fiecarui client in parte, ii vei oferi cele mai bune solutii de vacanta si te vei focusa pe concretizarea propunerilor recomandate.
  • Te vei asigura ca ofertele noastre, cu grija gandite si pregatite, ajung la clientii nostri.
  • Vei pastra permanent legatura cu cei care ne sunt clienti pentru a dovedi impreuna ca noua ne pasa.
  • Vei participa activ la toate actiunile noastre menite sa ne faca cat mai cunoscuti si sa mareasca considerabil portofoliul nostru de clienti.
  • Vei intreprinde zilnic actiuni de marire a portofoliului de clienti, dar si fidelizare a acestora.
  • Vei promova ofertele prin intermediul marketingului direct, newsletter, social media, sms, telefon si alte canale de promovare.
  • Vei gandi alaturi de noi strategii menite sa contribuie la dezvoltarea si promovarea companiei.
  • Ce iti oferim?

  • Posibilitatea reala de dezvoltare profesionala si personala.
  • Un mediu de munca deschis in care comunicarea si munca in echipa sunt extrem de importante.
  • Sentimentul de apartenenta la o echipa tanara si dinamica, gata sa-si construiasca propriul drum spre excelenta
  • Salariul fix plus bonusuri din vanzari
  • Telefon
  • Carti de vizita personalizate.
  • Masina de serviciu, daca esti om de teren.
  • Carti pentru dezvoltatea ta personala.
  • Atmosfera de lucru placuta
  • Posibilitatea de promovare în cadrul firmei
  • Multe alte cadouri si surprize.
  • De cand avem nevoie de tine? Cat mai repede!

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite