INGINER / TEHNICIAN SERVICE
EJOBS GROUP
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • inginer, absolvent de universitate tehnica pentru servicii de service echipamente termice
  • studii medii / superioare tehnice (specializare energetica / electronica / automatizari)
  • aptitudini pentru domeniul tehnic;
  • experienta min.1 an in cadrul unui dep. service, tehnic, instalatii termice;
  • Descrierea jobului

    Cautam pentru completare echipa personal service cu experienta in domeniul echipamentelor HVAC :

  • centrale termice (murale, de pardoseala)
  • Constituie un avantaj cunoasterea urmatoarelor tipuri de echipamente :

  • arzatoare
  • aparate tip split (mono split, sisteme VRV)
  • aparate tip chiller
  • centrale de tratare aer
  • grupuri de pompare
  • hidrofoare
  • se ofera salariu motivant si un sistem de bonusare in functie de performanta, tichete masa, telefon, masina
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite