Ospatar Mic Dejun Full time/Part time
DoubleTree by Hilton Cluj-City Plaza
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul potrivit va demonstra următoarele abilități :

  • comunicare și interacțiune ușoară cu oaspeții și colegii
  • nivel ridicat de energie
  • pasiune pentru industria ospitalității
  • atitudine pozitivă, amabilă cu simț de integrare ușoara în echipă
  • dorință de dezvoltare profesională în cadrul unei companii recunoscute la nivel global
  • Responsabilități :

  • acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireporsabile clienților
  • asigurarea serviciilor conform standardelor DoubleTree by Hilton
  • cunoașterea meniurilor și a produselor, astfel încat să poată oferi oaspeților informații complete cu privire la preparate
  • marcarea și încasarea consumațiilor
  • Beneficii :

  • pachet salarial atractiv
  • pachet medical clinică privată
  • reduceri substanțiale la cazare și mâncare în lanțul hotelier Hilton
  • acces la platforma de training Hilton University
  • posibilități de promovare și dezvoltare în industria ospitalității
  • reducere acces zona SPA
  • condiții de lucru plăcute, într-o echipă profesionistă
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite