Inginer Cantitati
Ubitech Constructii SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare de specialitate in constructii
  • Experienta specifica postului;
  • Experienta in urmarirea tuturor etapelor unui proiect;
  • Cunostinte bune de operare MS Office;
  • Cunostinte solide de utilizare a softurilor specifice;
  • Capacitatea de a lucra pe proiecte cu respectarea termenelor limita impuse de acestea;
  • Capacitate de viziune de ansamblu a unui proiect, inclusiv implicatiile financiare ale acestuia;
  • Abilitati de planificare, coordonare, conducere si control;
  • Abilitati foarte bune de comunicare, abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa;
  • Persoana automotivata, loiala, bine organizata, atenta la detalii;
  • Disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu;
  • Descrierea jobului

  • Verificare devize / oferte de lucrari in constructii, in conformitate cu antemasuratorile / proiectele puse la dispozitie de colectivul multidisciplinar de proiectare;
  • Identificare materiale si echipamente principale care intra in componenta ofertei;
  • Studierea documentatiilor primite de la proiectant (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memorii tehnice)
  • Realizarea masuratorilor lucrarilor, atat pe teren, la locul de punere in opera, cat si pe baza proiectelor de executie
  • Verificarea situatiilor de plata si a bugetelor
  • Calculare cost final al investitiei si consumurile specifice
  • Realizare grafice de lucrari ale investitiei
  • Obtinere de oferte de pret de la furnizori sau producatori de materiale si echipamente care sa justifice bugetele de lucrari;
  • Intocmire baze de preturi.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru placut;
  • Posibilitate de crestere profesionala.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite