Web Designer
GLOBAL PRINT BDV
BUCURESTI ,Romania
7 zile în urmă
source : wowjob

Descrierea firmei :

Tipografie offset si Print Digital Bucuresti

Descriere & Responsabilitati

  • Dezvoltare Site Web tip Magazin Online - constituie avantaj un nivel de experienta practica minimala;
  • Intretinerea site-urilor si platformelor existente;
  • Imbunatatirea proactiva continua a acestor siteuri dpdv constructiv si SEO;
  • Gestionare baze de date pentru print date variabile;
  • Relationare excelenta cu ehipa de proiect.
  • CERINTE

  • Experienta minimala ca programator ;
  • Cunoasterea la nivel mediu / avansat platforme magazin online - openCart si / sau Magento si / sau WooCommerce;
  • Constituie avantaj cunoastere mediu / avansat a limbajelor de programare JavaScript si / sau PHP;
  • Constituie avantaj cunoasterea html 5 si / sau hardware;
  • Foarte organizat si atent la detalii. Abilitati de organizare;
  • Comunicare excelenta si atitudine pozitiva;
  • Rapiditate in executare sarcinilor;
  • Rezistenta la stres.
  • Constituie avantaj lipsa unui contract de munca in ultimile 3 luni;
  • Constituie avantaj - absolvent universitar promotia 2013.
  • OFERTA

  • Pachet salarial motivant ;
  • Telefon de servici;
  • Cariera pe termen lung.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite