RESPONSABIL RELATII CLIENTI
Masterplast Romania SRL
Romania
14 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa de vanzari a unei companii multinationale cu traditie in distributia materialelor de constructii?

Esti la inceput de drum sau ai experienta si nu doresti doar un loc de munca, ci o companie in care te poti dezvolta?

Descrierea jobului

Atunci te invitam sa ai vedere urmatoarele :

  • vei fi integrat intr-un program de inductie interactiv, de doua saptamani, utilizand Manualul instruirii de baza (probabil ca in acest timp vei reusi sa legi prietenii ce vor dura o viata);
  • in activitatea ta zilnica sustii reprezentanti zonali care iti sunt repartizati , preiei multe comenzi,emiti instiintari de plata pentru clientii ale caror scadente sunt depasite, rezolvi probleme dificile pentru a ne satisface in totalitate clientii.
  • Marea ta provocare va fi sa-ti utilizezi experienta si talentul pentru a deveni coechipierul perfect !

  • abilităţile foarte bune de comunicare si organizare sunt esentiale pentru desfasurarea activitatii tale;
  • atat clientii nostri, cat si colegii tai se bazeaza pe tine, in fiecare zi.Daca ai lucrat vreodata intr-un astfel de mediu, stii cat de importante sunt munca in echipa si devotamentul, pentru asigurarea succesului personal;
  • iti oferim o pozitie de responsabil relatii clienti, in Oradea .
  • in plus, in scopul motivarii tale, iti oferim :
  • salarizare atractiva (salariu fix+comision);
  • tichete de masa;
  • telefon de serviciu;
  • transport asigurat.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite