OFFICE ASSISTANT
DACRIS IMPEX
Romania
23 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dacă împărtășești convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor și cauti un mediu de lucru placut, în care să crești armonios din punct de vedere profesional, trimite-

ne un CV pentru Office Assistant.

Ne dorim o persoana organizata, proactiva, obisnuita sa lucreze cu deadline-uri, careia sa-i placa sa faca acest job.

Pentru a avea succes in acest rol trebuie sa indeplinesti urmatoarele criterii : :

  • studii superioare;
  • experienta de cel putin 2 ani intr-o activitate similara, intr-o companie cu aprox. 200 de angajati;
  • capacitate de structurare / sinteza a informatiilor;
  • calm, diplomatie si orientare catre client;
  • abilitatea de a lucra cu mai multe task-uri in acelasi timp;
  • atitudine proactiva;
  • persoana placuta, amabila, atitudine pozitiva;
  • engleza nivel avansat;
  • cunostinte operare PC la nivel avansat (Word, Excel, PowerPoint).
  • Descrierea jobului

    Noua noastra colega va avea ca principale sarcini :

  • efectuarea de activitati specifice de secretariat (administrare corespondenta, preluare / redirectionare apeluri, faxuri, e-
  • mailuri, inregistrare / scanare / indosariere / arhivare documente);
  • asigurarea unei bune desfasurari a activitatilor de primire intampinarea vizitatorilor, clfientlori sau reprezentantlori acestora, anuntareapersonalului firmei cu privire la sosirea acestora si / sau indrumarea lor catre sala de intalniri;
  • asigurarea protocolului pentru diverse intalniri si sedinte;
  • desfasurarea de activitati de redactare / tehnoredactare si / sau traducere;
  • rezervari pentru deplasari : avion, cazare;
  • alte sarcini trasate, in limita competentelor.
  • Pentru a-ti desfasura activitatea la cote maxime, iti oferim :

  • contract de munca perioada nedeterminata;
  • un salariu motivant;
  • bonuri de masa;
  • decontarea transportului pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei;
  • un mediu de lucru placut.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite