Receptioner
Geometry Global Romania
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru aceasta pozitie va avea :

  • fire volubila, sociabila, organizata, se adapteaza si invata repede
  • cunostinte de limba engleza, Excel, Word
  • program full time (zilnic, 10 : 00 - 19 : 00)
  • studii superioare
  • experienta de front office (constituie un avantaj)
  • disponibilitate la contract pe (minim) 1 an
  • Descriere job :

  • coordoneaza zona de receptie a companiei si salile de intalniri
  • intampina si directioneaza toti vizitatorii, incluzand clientii, candidatii la un anumit post si furnizorii
  • se ocupa de proiecte administrative speciale, raspunde la apelurile telefonice
  • Responsabilitati :

  • lucreaza indeaproape cu Office Manager-ul si coordoneaza zona de receptie a agentiei
  • este primul punct de contact care sa reprezinte compania intr-un mod adecvat
  • ajuta si indruma invitatii si angajatii
  • filtreaza si redirecteaza materialele care intra in agentie in baza sistemului operational stabilit
  • tine evidenta celor care intra in agentie
  • cunoaste angajatii agentiei si pozitiile lor in cadrul companiei
  • ofera informatii persoanelor care suna, inclusiv clientilor, candidatilor la un anumit post si furnizorilor
  • pastreaza salile de intalnire in ordine si le pregateste pentru intalniri
  • indosariaza / inregistreaza facturile interne / externe, intrarile / iesirile
  • Beneficii :

  • asigurare medicala
  • diverse oferte preferentiale negociate pentru angajati
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite