Asistent Manager
EJOBS GROUP
Romania
14 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte :

  • Cunostinte operare PC
  • Capacitate analitica si atentie la detalii;
  • Capacitatea de prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor limita;
  • Riguros, capabil sa-si organizeze munca; pro-activ;
  • Studii medii / superioare
  • Descrierea jobului

    Verificarea si selectarea partenerilor potentiali ai societatii in baza criteriilor de selectie stabilite

    Evaluarea situatiei financiare si comerciale a clientilor din portofoliul societatii

    Verificarea contractelor comerciale incheiate de catre agenti

    Contactarea telefonica a clienţilor si activarea acestora in sistemul informatic

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite