Microsoft Dynamics CRM/365 Developer, Tg Mures
SC Dynamix Relationship Management SRL-D
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Student sau Absolvent de facultate cu profil tehnic, cu experienta
  • Bune abilitati de comunicare
  • Punctualitate si seriozitate
  • Spirit de echipa
  • Cunostinte de programare - .NET / C#, HTML, JavaScript, SQL
  • Constituie un posibil avantaj cunostintele de

  • Microsoft Visual Studio IDE
  • Microsoft Dynamics CRM
  • Microsoft SQL Server Reporting Services
  • Descrierea jobului

  • Intelegerea cerintelor de dezvoltare specificate de clienti
  • Customizarea cerintelor de proces in solutia Microsoft Dynamics CRM
  • Dezvoltare de cod in tehnologiile aplicabile pentru dezvoltarile avansate
  • Crearea de rapoarte
  • Integrarea cu sisteme externe
  • Pregatirea sistemelor de demo
  • Acordarea de suport clientilor
  • DynamiXRM (SC DynamiX Relationship Management SRL-D) este o companie de tehnologie - Partener Silver Microsoft in zona tehnologiilor Microsoft Cloud , cu o baza de clienti Interni si Externi (UK, BG, MD, DK, TR, etc.

    si cu echipa in doua locatii - Bucuresti si Tirgu-Mures.

    Pozitia este pentru sediul din Tirgu-Mures.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite