Maseuz/a (salon masaj anticelulitic si de relaxare)
SC DYNAMIC CONCEPT DESIGN SRL
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
  • Sa fi terminat sau sa fie student la o facultate unde se preda masaj
  • In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!
  • Descrierea jobului

    RESPONSABILITATI / BENEFICII :

    Atributii :

    Angajatul va avea urmatoarele atributii :

  • Masaj de relaxare sau anticelulitic,
  • Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
  • Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)
  • Beneficii :

  • Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
  • mediu de munca placut
  • Post full time :

  • salariu 1600 ron + comision incasari
  • carte de munca
  • la finalul fiecarei luni angajata primeste un voucher in valoare de 300 ron ce va putea fi utilizat in salon la diverse tratamente ale salonului
  • program in ture astfel : o saptamana luni-vineri 9.00-17.00, cealalta saptamana de la 13.00-21.00; sambata 9.00-15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite