Operator CALL CENTER (Targoviste, Dambovita)
Focus Green Sky SRL
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cum trebuie sa fie persoanele pe care le cautam astfel incat sa fie atat ele, cat si noi multumiti de colaborare?

  • sa fie oneste
  • sa fie responsabile
  • sa fie organizate
  • sa fie atente la detalii
  • sa fie harnice
  • sa fie dispuse sa invete
  • sa fie descurcarete si perseverente
  • sa se exprime foarte bine in limba romana (dictie buna), inclusiv in scris (comunicare pe e-mail)
  • sa le placa sa lucreze cu oamenii
  • sa fie orientate catre client
  • sa aiba rabdare cu clientii mai dificili
  • sa fie curajoase, dar nu tupeiste
  • sa aiba initiativa
  • sa le placa munca de birou
  • sa cunoasca microsoft office (word, excel - nivel mediu)
  • experienta in vanzari si cea de call center pot constitui un avantaj
  • Descrierea jobului

  • Comunicarea cu clientii / potentialii clienti prin telefon, email, facebook si chat (sistem integrat in site) in vederea consilierii lor, a preluarii si urmaririi comenzilor.
  • Redactarea contractelor si intocmirea facturilor.
  • Redactarea si trimiterea notelor de comanda catre departamentul de logistica.
  • Verificarea stocurilor
  • Legatura cu furnizorii.
  • Prospectarea pietei.
  • Elaborarea procedurilor de lucru si implementarea acestora.
  • Proactivitate permanenta si initiativa in vederea imbunatatirii proceselor si procedurilor existente.
  • Intretinerea si dezvoltarea prezentei pe social media.
  • Mentinerea locului de munca curat si foarte bine organizat.
  • Activitatea se desfasoara in Targoviste.

    Beneficii :

  • Salariu fix și bonus pentru performanță.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala.
  • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare.
  • Atmosfera de lucru placuta.
  • Seriozitate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite