Inginer vanzari panouri compozite din aluminiu
CHORUS electric
BUCURESTI
11 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • Efectueaza studii de piata privind potentialii clienti si concurenta;
  • Negociaza contractele de vanzari;
  • Realizeaza targetul din vanzari;
  • Activeaza noi clienti pe ruta alocata;
  • Asigura suportul tehnic si ofera solutii;
  • Alte responsabilitati conform fisei post.

    CERINTE

  • Studii superioare tehnice;
  • Constituie un avantaj experienta in vanzarea de panouri composite din aluminium(Naturalbond, Alpolic-Mitsubishi Plastics);
  • Permis auto categoria B de minim 2 ani;
  • Abilitati de comunicare, negociere;
  • Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in companie.

    OFERTA

  • Pachet salarial atractiv;
  • Masina si telefon de serviciu;
  • Mediu de lucru competititv.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite