OPERATOR FACTURARE
SC SALVAVET COMIMPEX SVS SRL
Romania
28 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • bune abilitati de comunicare, orientare spre rezultat
  • foarte bune abilitati de operare pe calculator;
  • operare sistem de facturare Mentor constituie un avantaj.
  • persoana dinamica, deschisa, careia sa ii placa lucrul cu oamenii,
  • seriozitate, eficacitate maxima,
  • Descrierea jobului

  • Operare Rapoarte Financiare
  • Inregistrare furnizori interni si externi
  • Inregistrare clienti si produse furnizori
  • Arhivare
  • Colaborare agenti
  • Centralizatoare soferi
  • Respectarea programului de facturare
  • Aplică