Manager Magazin SALAMANDER Deva
SC OTTER Distribution SRL
Romania
22 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Iti doresti sa-ti dezvolti abilitatile pe partea de management sau de vanzare, sa inveti mai multe despre domeniul fashion si sa faci parte din echipa noastra?

Afla mai multe : Ceea ce ar fi nevoie :

Ceea ce ar fi nevoie :

  • Minim studii medii;
  • Cunostinte de utilizare PC;
  • Experienta in domeniu, dar suntem constienti ca totul se invata.
  • Descrierea jobului

    Ceea ce cautam pentru postul de MANAGER MAGAZIN :

  • persoana cu abilitati in zona manageriala pentru a coordona eficient o echipa in vederea realizarii planulului de vanzari lunar / anual;
  • persoana comunicativa si cu competente de formare pentru a motiva, a instrui, evalua si a oferi feedback permanent membrilor echipei;
  • persoana ambitioasa, orientata spre rezultate si deschisa spre a implementa diverse strategii la nivel individual si de echipa pentru a mentine standardele de calitate;
  • persoana responsabila si organizata care sa mentina in parametri functionali magazinul din punct de vedere administrativ, operational si stocuri.
  • Ceea ce oferim :

  • Pachet salarial format din : salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, decont transport;
  • Training specializat;
  • Prime anuale si de performanta;
  • Mediu de lucru placut si profesionist;
  • Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei.