Trainer - Constanta
EJOBS GROUP
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ce responsabilități va avea trainer-ul :

  • Livrare de training-uri comerciale;
  • Monitorizarea progresului fiecărui cursant; transmiterea feed-back-urilor;
  • Dezvoltarea materialelor de training dacă situația o solicită;
  • Participarea ocazională în diferite procese de recrutare;
  • Raportarea rezultatelor către managerul direct;
  • Descrierea jobului

  • Experiență de minimum 1-3 ani în livrare de training-uri (pot reprezenta un avantaj livrarea unor training-uri de vânzări / comerciale);
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat ;
  • Experiență în interacțiunea cu mediul internațional;
  • Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;
  • Deschis, proactiv și o bună organizare;
  • Cunoaștere Microsoft Office (Powerpoint, Excel), internet browsing ;
  • Pachetul salarial va fi discutat în cadrul interviurilor.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite