Inginer debitare
Deva Steel Corporation
Hunedoara, Romania
12 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Cunostinte desen tehnic
  • Cunostinte avansate de operare PC si proiectare AutoCAD
  • Cerinte

  • Absolvent / student studii superioare profil mecanic
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare
  • Experienta in domeniu constituie avantaj
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • 1.Acordam un salar de incadrare in functie de experienta, la un program de 8 ore / zi, cu posibilitate de majorare;
  • 2.Acordam tichete de masa;
  • 3.Ore suplimentare platite 175%;
  • 4.Posibilitate de promovare in interiorul companiei;
  • 5.Concediu de odihna (min. 21 zile - max. 28 zile) in functie de vechimea totala in munca;
  • 6.Alte facilitati.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite