Inginer vanzari scule si unelte electrice
ARC Electronic SRL - Brasov
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta in vanzari scule si unelte;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Persoana responsabila, cu initiativa, sociabila, orientata catre obtinerea de rezultate;
  • Autonomie in organizarea activitatii proprii
  • Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata;
  • Descrierea jobului

    Arc Electronic Brasov isi intregeste echipa. Suntem in cautarea unui inginer de vanzari pentru divizia de scule si unelte.

    Brandurile aflate in portofoliu sunt Milwaukee , Wiha, Knipex.

    RESPONSABILITATI :

  • Contacteaza clientii si identifica necesitatile specifice;
  • Prezinta si vinde produsele din portofoliul firmei - scule si masini unelte, urmarind in permanenta marirea portofoliului de client;
  • BENEFICII :

  • Pachet salarial atractiv : salariu fix + bonus corelat cu rezultatele;
  • Lucrul intr-o companie puternica si stabila financiar;
  • Training tehnic pentru produse si vanzari asigurat de companie;
  • Parte a echipei de implementare a celor mai noi solutii tehnice a liderilor de top din domeniu.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite