Ospatar
SC Exquisite Catering Event SRL
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • are abilitati bune de comunicare
  • cunoaste limba engleza la nivel de conversatie
  • amabil, cu o atitudine pozitiva, descurcaret, calm, face fata situatiilor stresante
  • are experienta in domeniu
  • responsabil si serios
  • Descrierea jobului

    Cautam colegi sprinteni, cu pofta de lucru, comunicativi, mereu cu zambetul pe buze, dornici sa se integreze si sa promoveze intr-

    o echipa tanara si extrem de frumoasa.

    Responsabilitati : aranjarea salii si a terasei restaurantului, primirea oaspetilor, preluarea comenzilor, servirea, recomandarea si explicarea preparatelor si a bauturilor

    Beneficii : salariu atractiv, o masa pe zi asigurata, reduceri in cadrul restaurantului, cresteri periodice in functie de performanta

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite