Sofer Livrari
Prisum International Trading srl
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii medii;
  • Permis auto categoria B, minim 1 an vechime, fara incidente majore pe cazierul rutier, categoria C reprezinta avantaj;
  • Experienta livrari in domeniul FMCG reprezinta un avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare, dinamism si rezistenta la stres;
  • Capacitate de organizare, rigurozitate si tenacitate;
  • Capacitate de adaptare si orientare catre client si rezultate.

    Descrierea jobului

  • Livrarea comenzilor la client in conditii optime;
  • Efectuarea traseului optim cu respectarea orarului de livrare;
  • Promovarea produselor si imaginii companiei la clienti;
  • Incasarea soldurilor din piata.

    Prisum International Trading srl 4 anunțuri active

  • Entry-Level (
  • Mid-Level (2-5 ani)
  • Departament

  • Auto / Echipamente
  • Medicina umana
  • Medicina alternativa
  • Transport / Distributie
  • Industrie

  • Medicina / Sanatate
  • Masini / Auto
  • Prestari servicii
  • Transport / Logistica / Import - Export
  • Farma
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite