Reprezentant vanzari (Pre-seller) - BRASOV
SC INTERBRANDS M&D S.R.L.
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;
  • Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
  • Studii medii finalizate (Diploma de Bacalaureat care să ateste finalizarea studiilor);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Constitue avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.
  • Obiectivul principal :

    Dezvoltarea afacerii companiei în aria repartizată prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii alocaţi, respectând standardele şi politicile companiei.

    Responsabilităţi principale :

  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
  • Vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
  • Închiderea procesului de vânzare prin recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din portofoliu
  • Beneficii :

  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
  • Instrumente de lucru performante;
  • Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
  • Şansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;
  • Susţinere în construirea unei cariere de succes.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite