Economist contabil
S.C. REMATHOLDING Co. S.R.L.
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim 3 -5 ani experienta in evidenta contabila a unei firme;
  • cunostinte de utilizare a programelor Excel( avansat) si Word;
  • experinta in utilizarea programului Wizcount constituie avantaj;
  • corectitudine si operativitate in efectuarea lucrarilor de serviciu.
  • Avantaj : experinta in verificarea balantei de verificare lunara si participarea la intocmirea declaratiilor lunare si a bilantului contabil.
  • Oferim

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Concediu de odihna de minm 21 zile;
  • Participarea la diverse cursuri de specializare
  • Mediu de lucru competitiv.
  • Descrierea jobului

  • Depunere declaratii fiscale;
  • Intocmire bilant contabil;
  • Calcul salarii;
  • Verificarea facturilor si a documentelor justificative in vederea executari platilor;
  • Efectuarea platilor prin programul de plati;
  • Intocmirea registrului de casa;
  • Inregistrarea documentelor in programul de contabilitate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite