Consultant Vanzari
Passion4Work
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti pasionat de domeniul fashion si iti doresti o cariera in domeniu? Ai simt estetic si vrei sa lucrezi alaturi de o echipa tanara ?

Atunci esti persoana pe care ne-o dorim !

Cerinte :

  • Studii medii sau superioare
  • Persoana organizata, cu simt estetic dezvoltat
  • Abilitati foarte bune de comunicare
  • Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Persoana organizata capabila sa gestioneze un volum mare de clienti.
  • Persoana cu simt de raspundere si initiativa
  • Fire sociabila, serioasa
  • Descrierea jobului :

  • Inregistrare comenzilor de vanzare primite de la clienti
  • Verificare preturi agreate si disponibilitatea stocului;
  • Receptionarea marfii si aranjarea acesteia intr-o maniera estetic placuta
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite