Reprezentant vanzari / Product manager
TEHNOPLUS INDUSTRY
BUCURESTI ,Romania
9 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

Descrierea firmei : Compania Tehnoplus Industry este reprezentant in Romania pentru :

  • PARKER Domnik Hunter producator de filtre si sisteme de filtrare pentru industria alimentara, ehipamente industriale pentru industria chimica, petrol, gaze, industria transporturilor, industria farmaceutica;
  • BOGE- compresoare cu surub si cu piston ;
  • Dr. WEIGERT - detergenti si dezinfectanti pentru industria alimentara, industria farmaceutica ;
  • MEIKO - masini de spalat profesionale pentru HoReCa;
  • Compania Tehnoplus Industry are ca obiect principal de activitate comercializarea consumabilelor, echipamentelor si instalatiilor destinate industriei alimentare, HoReCa, industriei farmaceutice si transporturilor.

    Descrierea postului :

  • promovarea si comercializarea produselor companiei;
  • negocierea si incheierea contractelor cu clientii, urmarirea derularii acestora;
  • realizarea targetului pe vanzari;
  • prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti.
  • CERINTE

  • studii superioare tehnice de specialitate;
  • minim 2 ani experienta in vanzari;
  • cunostinte solide de limba engleza / germana;
  • cunostinte de operare PC;
  • dinamism, flexibilitate, responsabilitate;
  • spirit de echipa;
  • excelente abilitati de comunicare;
  • punctualitate;
  • disponibilitate pentru deplasari;
  • permis de conducere categoria B.
  • OFERTA

  • training-uri de specialitate organizate de catre partenerii externi;
  • salariu fix si bonusuri din vanzari;
  • telefon si masina de serviciu.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite