Șef Raion
METRO Cash & Carry
Constanța, Romania
38 zile în urmă

Candidatul ideal

  • Orientare către cerințele pieței și ale clientului
  • Abilități de conducere și coordonare
  • Experiență în gestionarea și comercializarea produselor alimentare
  • Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
  • Cunoștințe operare MS Office
  • Descrierea jobului

  • Asigură, verifică și răspunde de corecta gestionare a stocurilor și realizează planul de vânzări
  • Efectuează recepțiile și retururile de marfă, cantitativ și calitativ, verifică actele însoțitoare
  • Prelucrează listele și emite comenzi prin sistemul informatic sau prin procedeu manual
  • Organizează și răspunde de efectuarea inventarelor parțiale și anuale
  • Verifică zilnic expunerea mărfii în rafturi sau pe paleți și coordonează echipa din subordine, în vederea completării rafturilor și paleților din zona comercială
  • Verifică zilnic etichetarea corectă a articolelor din raion și expunerea lor conform regulilor și procedurilor de aranjare a mărfurilor
  • Valabilitate anunț : până în 30 aprilie 2018

    Daca ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane metro.ro, menționand în subiectul mailului postul pentru dorești sa aplici.