OPERATOR BACK OFFICE LIMBA ROMANA (PROIECT ENEL)
Advalia Services SRL
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca te regasesti in descrierea de mai jos, si vrei sa-ti incepi cariera intr-o companie in crestere, vino sa ne cunoastem!

Candidatul ideal este o persoana cu :

  • Cunostinte medii de Microsoft Office sau orice alt program similar (xls., word, ppt)
  • Abilitati de rezolvare a problemelor, atentie distributiva si concentrata
  • Inteligenta numerica si verbala
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva, capacitatea de a dezvolta relatii eficiente de lucru cu colegii
  • Descrierea jobului

    Echipa de backoffice se ocupa de analiza documentelor, prelucrarea datelor şi realizarea operaţiilor necesare soluţionării cererilor în sistemul informatic ca si de transmiterea documentelor sau raspunsurilor catre clienti.

  • Vei verifica documentele primite
  • Vei introduce cu acuratete modificarile in sisteme specifice respectand etapele, termenele si procedurile prevazute
  • Ce vei primi :

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata si cursuri de formare profesionaa cu traineri de specialitate
  • Salariu motivant, tichete de masa, bonusuri, decont transport
  • Locatie moderna situata in zona Piata Romana, langa facultatea de limbi straine
  • Orar flexibil, in ture, 5 zile pe saptamana, de luni pana vineri
  • Mediu de lucru placut
  • Posibilitatea reala de a avansa
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite