Agent distributie produse Prepaid Vodafone - CLUJ
INSTORE POWER PROVIDER S.R.L.
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare si relationare

Orientare catre client

Abilitati de vanzare, negociere, putere de convingere, inventivitate

Auto-motivare si abilitatea de a atinge obiectivele fara supraveghere indeaproape

Abilitati de organizare, planificare, rezolvare a problemelor

Atentie la detalii

Dispus la activitate de teren

Descrierea jobului

Are ca obiectiv distributia si vanzarea produselor Prepaid prin vizitele zilnice facute in locatiile de pe ruta, asigurand un stoc minim pe fiecare categorie de produs din portofoliu.

RESPONSABILITATI :

  • distributia produselor prepaid Vodafone catre parteneri
  • vizitarea partenerilor, locatii in care se vand produsele prepaid, cu regularitate, pe baza rutelor stabilite.
  • identifica noi parteneri de vanzare
  • implementareaza şi menţinere standardului de prezentare a mărfii definit de companie şi are datoria de a căuta şi propune metode de îmbunătăţire a acestuia.
  • aplica standardul vizual al companiei rmanent prin materiale publicitare permanente, semipermanente sau periodice (promotionale).
  • Schimbă / actualizează materialele publicitare şi materialele specifice de comunicare şi menţine toate elemementele şi echipamentele de semnalizare în perfectă stare de curăţenie şi funcţionare.
  • Oferă consultantţă angajaţilor şi patronilor de magazine din aria acoperită şi contribuie la instruirea lor asupra standardelor de expunere şi semnalizare a mărfii, asupra menţinerii standardului de imagine şi în mod deosebit asupra ofertelor promoţionale de produse
  • Intocmeşte rapoarte de vizită în locaţii, rapoarte de merchandising şi rapoarte de vânzare
  • Dezvoltarea şi menţinerea unor relaţii cordiale cu patronii şi cu angajaţii din magazine şi consultanţa oferită acestora sunt esentiale pentru succesul acestui post
  • BENEFICII :

  • pachet salarial atractiv
  • masina de serviciu, smartphone,
  • traininguri specializate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite