Strungar CNC
APTET
Timisoara, Romania
3 zile în urmă
  • Contract
  • Perioada nedeterminata direct cu angajatorul 3 luni perioada de proba

  • Program
  • 3 schimburi 8 ore / zi Luni-Vineri

  • Beneficii
  • Pachet salarial in functie de gradul de calificare, prin negociere directa bonuri de masa de 15 RON / bon

  • Bonusuri
  • Bonus de polideservire Bonus de incadrare in norma Spor de noapte

  • Prime
  • Prima de Craciun Prima de Paste

  • Ore suplimentare
  • Transport
  • Asigurat din Timisoara Decontare de 200 RON pentru cei din afara Timisoarei

  • Cerinte
  • Studii medii Experienta continua pe post similar

  • Cunostinte
  • Avansate in operarea strungului CNC

  • Responsabilitati
  • Operare strunguri CNC cu 2 sau 3 axe, alimentate manual sau automat Colaborare directa cu colegii reglori si programatori

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite