Asistent manager
SC FAYORA IMOBILIARE SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Te asteptam in echipa noastra si ne dorim sa fii o persoana organizata cu atitudine pozitiva si dinamica

  • Bune abilitati de comunicare si relationare
  • Responsabilitate, seriozitate si buna organizare
  • Adaptabilitate si eficienta
  • Limba engleza vorbit si scris
  • Cunostinte bune in redactare si operare PC (Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Descrierea jobului

    In calitate de Asistent manager ne vei ajuta cu :

  • Preluarea apelurilor telefonice pentru oferirea de informatii imobiliare clientilor si planificarea intalnirilor
  • Gestionarea continutului paginii WEB a companiei si publicarea anunturilor imobiliare pe pagina de specialitate
  • Completarea contractelor de intermediere imobiliara si emiterea facturilor aferente pentru clienti
  • Realizarea diferitelor sarcini de back office menite sa sprijine activitatea echipei
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite