Functionar Administrativ
Institutul pentru Dezvoltare in Sanatate si Educatie
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne marim echipa si avem nevoie de o persoana pozitiva, comunicativa si zambitoare, de preferat cu studii superioare.

Atenta la detalii

Cunostinte foarte bune de utilizare a PC : Word, Excel, Power Point

Descrierea jobului

Contabilitate primara si secretariat.

Prelucrarea documentelor

Organizare si arhivare documente

Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management

Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail

Ce oferim : Salariu fix motivant

Mediu de lucru placut

Program de lucru fix 8 ore / zi, 5 zile / saptamana

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite