Buyer - indirect materials & services
SC INTEVA PRODUCTS SALONTA SRL PL ORADEA
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Sudii superioare absolvte
  • Experienta pe un post similar - minim 2 ani
  • Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat
  • Cunostinte operare PC MS Office - nivel avansat avansat.
  • Abilitati de comunicare, negociere
  • Flexibilitate, rabdare, atentie la detaliu;
  • Abilitati reale de planificare, organizare si viteza de reactie;
  • Descrierea jobului

  • Procurarea materialelor si serviciilor indirecte.
  • Realizeaza procesul de RFQ si acorda support functional userilor incadrandu-se in termene.
  • Negociaza (renegociaza) contracte si comenzi.
  • Intocmeste comenzile si le urmareste traseul.
  • Intocmeste o prima forma a contractelor cu furnizorii, respectand reglementarile legale in vigoare.
  • Mentine relatiile cu furnizorii, rezolva problemele venite de la furnizori, monitorizeaza performanta furnizorilor in materie de costuri, servicii, calitate si livrare.
  • Identifica si dezvolta noi furnizori atunci cand se impune acest lucru.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite