TEHNICIAN ELECTRONICA
Dm Elektron Romania
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie :

  • sa detina un minim de cunostinte de electronica (daca sunt avansate este si mai bine);
  • sa cunoasca modurile de utilizare ale aparatelor de masura pentru parametrii electrici (un minim );
  • sa interpreteze corect schemele electronice si documentatia pusa la dispozitie;
  • sa stie sa utilizeze un pistol de lipit (statie, creion etc.), respectiv sa formeze o cositorire corecta a componentelor;
  • sa cunoasca si alte ustensile / unelte folosite in domeniu si sa prezinte dexteritate in utilizarea lor;
  • sa prezine adaptare la modul de lucru al unitatii;
  • sa fie team player si constient ca trebuiesc respectate si alte reguli din afara sectorului propriu;
  • sa nu prezinte tremur al mainilor si sa aiba vederea cat mai buna;
  • Descrierea jobului

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Formare la locul de muncă;
  • Transport;
  • Abonament la o retea privata de sanatate.
  • Mediu de lucru curat, program 8 ore / zi.
  • Bonusuri lunare
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite