Lucrator Parc dezmembrari auto
Zlotea Adrian Întreprindere Individuală
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • cunostinte si pasiune pentru domeniul auto
  • persoana responsabila si serioasa, sociabila, ambitioasa
  • abilitati in comunicarea eficienta cu ceilalti colegi
  • Descrierea jobului

  • sa dezmembreze vehiculele scoase din uz in vederea obtinerii de piese pentru vanzare
  • sa asigure indepartarea uleiurilor si a lichidelor de la autovehiculele scoase din uz
  • sa noteze piesele dezmembrate in vederea identificarii lor la raft
  • sa asigure necesarul de marfa la raft
  • sa ordoneze rafturile pe categorii de produse si pe tipuri de produse
  • sa urmareasca rafturile si sa asigure incarcarea lor cu marfa in functie de vanzare
  • sa asigure igiena rafturilor si a spatiilor de lucru
  • sa ofere informatii clientilor despre produsele existente in stoc si sa raspunda solicitarilor acestora
  • sa informeze clientii de schimbarile care au avut loc in privinta produselor
  • sa respecte instructiunile verbale si scrise date de superiori
  • sa execute alte sarcini solicitate de catre seful direct
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite